W czym możemy pomóc?

+48 616 616 172

sklep@ustefana.pl

obsługa sklepu: pn-pt 8:00-16:00, sob 8:00-13:00

Słodkiego, miłego szycia

Dokładamy wszelkich starań, żeby szycie i inne rękodzielnicze pasje naszych klientów były czystą przyjemnością. Dbamy o to, aby jedna wizyta w naszej hurtowni wystarczyła do zrealizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Poczuj się, jak dziecko w cukierni

Nasza oferta obejmuje ponad 12.000 produktów w sklepie stacjonarnym i ponad 5.000 w sklepie internetowym i jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Obudź w sobie kreatywność i baw się nią jak dziecko.

Tradycje rodzinne

Hurtownię założyli ponad 20 lat temu Gabriela i Stefan Kowalscy (tak, to „ten Stefan” użyczył firmie swojego imienia). Z czasem przekazali firmę swojemu synowi Danielowi Kowalskiemu, który zarządza nią przy wsparciu swojej rodziny. Przez pierwsze lata firma działała w Puszczykowie. Później przenieśliśmy się bliżej Wielkopolskiej Giełdy Odzieżowej, gdzie biło serce branży krawieckiej w Poznaniu. Obecnie naszym domem jest nowoczesny budynek przy ul. Głogowskiej. Ogromna, ponad 1000-metrowa hala to miejsce, w którym możemy spokojnie rozwijać skrzydła.

Zgrany zespół

Każdy z nas jest wyjątkowy i wspólnie tworzymy wyjątkowy zespół. Pracujemy razem od lat i to widać. Znamy się na wylot i rozumiemy bez słów. Możemy na sobie polegać w każdej sytuacji, jak to w prawdziwej rodzinie.

Strefa CRAFT, strefa BIZES

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. Co je różni? Ilości, ceny i warunki płatności. Cieszymy się bardzo z przyjaźni, jaką darzą nas nasi stali klienci. Wielu z nich jest z nami od początków działalności. Każdy klient jest naszym gościem i tak staramy się go traktować.

Jakość przede wszystkim

Najważniejszą sprawą przy wyborze dostawców jest dla nas jakość. Większość naszych produktów pochodzi z polskich zakładów produkcyjnych. Wspieramy tradycyjne, rodzinne firmy, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować zamówienia specjalne w rekordowym czasie. Dodatkowo na bieżąco poszerzamy ofertę o sprawdzone produkty importowane.

zobacz.co - wdrożenia Comarch e-sklep

© Comarch SA 2018. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®